Aniołki z masy solnej...ozdabiają bibliotekę w Ostroszowicach.

Aniołki z masy solnej...ozdabiają bibliotekę w Ostroszowicach.
czwartek, 01-12-2016, 07:26

Świąteczne Impresje Biblioteczne w Ostroszowicach rozpoczęliśmy w środę 30 listopada. Pierwszaki razem z nauczycielką Alicją Najwer świetnie przygotowały się do warsztatów bibliotecznych. Dzieci wystrojone w anielskie opaski świetnie wpisywały się w aranżację otoczenia. Dzięki wykonaniu masy solnej od samego początku do końca uczniowie stworzyli własnoręcznie ekologiczne aniołki. Poza tym wspólne lepienie z masy solnej pozwoliło nam na zacieśnienie relacji i spędzenie razem bardzo efektywnie i miło czasu.  Masa solna jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Przepiękne aniołki wykonane w bibliotece przypominają o zbliżających się świętach..

Maria Kirkiewicz