Dzień Przedszkolaka w Publiczno-Szkolnej Bibliotece w Piławie Dolnej

Dzień Przedszkolaka w Publiczno-Szkolnej Bibliotece w Piławie Dolnej
czwartek, 21-09-2017, 12:36

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji Biblioteka Publiczno-Szkolna w Piławie Dolnej,gościła swoich najmłodszych czytelników z Przedszkola im. Kornela Makuszńskiego w Piławie Dolnej. Dzieci z pomocą pani Joanny Mrzygłód, przygotowały Kodeks Przedszkolaka, zatwierdzając go własnoręcznym podpisem przez kolorowy dotyk dłoni. Oprócz pracy twórczej, przyszedł czas na wspólną zabawę, zajęcia sprawnościowe i taneczne. Wszystkie przedszkolaki otrzymały medal "Super dzieciak". Uśmiechy na twarzach przedszkolaków świadczyły o tym, że spotkanie było udane. Dzieci otrzymały drobne nagrody i słodkości. Dziękuję za pomoc przy realizacji naszego kolorowego spotkania paniom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej - Joannie Mrzygłód, Agnieszce Dębiec,Wiollecie Szmigiel.
Wanda Kun