Kontakt

Kontakt

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Rynek 2,  58-200  Dzierżoniów

Dział Administracyjno-Obsługowy

godz. 8:00 - 16:00

e-mail: sekretariat@mbp.dzierzoniow.pl
telefon/fax 074 64 64 641

Główny Księgowy - Joanna Buda

godz. 8:00 - 16:00

e-mail: ksiegowosc@mbp.dzierzoniow.pl
telefon/fax 074 64 64 641

Kierownik Działu Udostępniania Zbiorów - Jolanta Karaszewska

e-mail: j.karaszewska@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 074 64 64 639

Dyrektor - Jadwiga Horanin

e-mail: dyrektor@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 074 64 64 642

NIP: 882-00-03-467  
REGON: 000281051

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
IBAN: 63 9527 0007 0051 1304 2000 0001
KOD SWIFT : GBWCPLPP

Biblioteka Główna

Rynek 2,  58-200  Dzierżoniów

Filia

ul. Sikorskiego 2,  58-200  Dzierżoniów

Wypożyczalnia

e-mail: wypozyczalnia@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 64 639

Wypożyczalnia

e-mail: filia@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 56 164

Czytelnia

e-mail: czytelnia@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 64 640

Biblioteka Naukowa

e-mail: naukowa@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 56 163

Dział Dziecięco - Młodzieżowy

e-mail: dzieciecy@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 64 645

Introligatornia

telefon: 74 64 64 638

Informatyk

e-mail: informatyk@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 50 380

Gromadzenie i opracowanie zbiorów

e-mail: dominika@mbp.dzierzoniow.pl
telefon: 74 64 64 643

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.