Sleeveface, czyli niebanalna promocja książek w bibliotece.

Sleeveface, czyli niebanalna promocja książek w bibliotece.
wtorek, 16-05-2017, 07:45

W Tygodniu Bibliotek postanowiliśmy wykorzystać najnowsze trendy w fotografii do niebanalnej promocji książek. Sleeveface to wspaniała metoda nadająca się właśnie do takiego działania. Wydawało nam się początkowo,że wykonanie zdjęcia metodą sleeveface to nic trudnego. W praktyce jednak wymagało to wielu fachowych umiejętności.W promocji uczestniczyli czytelnicy, a zdjęcia wykonała Joanna Śliwa-Cichoń ze Studia Fotograficznego KNIPSOWNIArt. Tydzień Bibliotek będziemy bardzo dobrze wspominać, a fotografie zostaną na wieczną rzeczy pamiątkę...  W zabawie uczestniczyli: pani Izabela, Kuba, Ania, Krystian oraz Natalia.