Tymoteusz Rym-Cim-Cim

Tymoteusz Rym-Cim-Cim
piątek, 23-06-2017, 14:42

W czerwcu w dniach 6 i 7 odbyły się cztery przedstawienia Teatrzyku Lalkowego „Błękitny Ptak” działającego przy Filii MPBP przy ul. Sikorskiego 2. Przedstawienie pt. „Tymoteusz Rym -Cim -Cim”  obejrzało około 200 dzieci z Przedszkoli nr 3, 4 i 7. Aktorki występujące w przedstawieniu są uczennicami Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie i są to: Marlena Budnik, Natalia Sawka, Justyna Polowczyk, Monika Zaręba i Małgorzata Iwańczak. Po obejrzeniu przedstawienia przedszkolaki zadawały aktorkom pytania dotyczące spektaklu i oglądały kukiełki. Dyrektor Biblioteki Jadwiga Horanin wręczyła aktorkom podarunki w podziękowaniu za udział w przedstawieniu. Premiera następnej bajki planowana jest na grudzień 2017 r.