Sensacja

SZANOWNI CZYTELNICY ! W LIPCU i SIERPNIU Biblioteka będzie czynna w godz. 9:00 – 17:00. W czwartki w godz. 8:00 -12:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Sensacja

Afera (J. Grisham)

Oszustwo egzaminacyjne, przez które marzenia Theo o studiach prawniczych mogą się nigdy nie spełnić...

Kobieta w oknie (A.J. Finn)

Światowy fenomen na polskim rynku! Prawa już przed premierą sprzedane do 40 krajów – historyczny rekord popularności!

Komisarz Maciejewski. Tom 10. Gliny z innej gliny (M. Wrońśki)

Po jedenastu latach od premiery pierwszego lubelskiego kryminału dziesiąty tom wieńczy historyczne dzieło!

Wyklęty '48 (D. Kozar)

Rok 1948. Siermiężne czasy stalinizmu w Polsce Ludowej. Komisarz Jan Wolak, oskarżony o kolaborację z gestapo, teraz ukrywa się wśród poszukiwanych przez Urząd Bezpieczeństwa żołnierzy antykomunistycznego podziemia. Mężczyzna pogodził się z myślą, że już nigdy nie uda mu się wrócić do ukochanej Warszawy.

Outsider (S. King)

Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści.

Labirynt strachu (B. Nowosielska)

Żyjemy w świetle, nie wiedząc, że nas otacza. Dopóki nie zgaśnie…

Blum. Tom 1. Mścicielka (B. Aichner)

Blum jest właścicielką zakładu pogrzebowego, szczęśliwą żoną, troskliwą matką dwóch dziewczynek, kobietą o wielkim sercu i poczuciu humoru. Uwielbia wino i swojego męża. Wiedzie cudowne życie. Lecz nagle idylla zamienia się w koszmar. Jej mąż, policjant, ginie w wypadku. Na jej oczach Mark zostaje śmiertelnie potrącony, sprawca ucieka. Blum wpada w rozpacz. Nagle traci najbliższą osobę, swoje oparcie, swoje szczęście. Jej świat się rozpada.

Strony