,,Za niebieskimi drzwiami"

 UWAGA! W dniach 17-28 czerwca 2019 roku Biblioteka Naukowa w Filii przy ul. Sikorskiego 2 będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Książki można oddać w Wypożyczalni Ogólnej w Filli Biblioteki.

,,Za niebieskimi drzwiami"
Thursday, 28-05-2015, 12:29
Za niebieskimi drzwiami

Czytanie książek daje mi satysfakcję...Książki niosą dużą wiedzę i mówią prawdę o życiu. Czytanie książek daje mi satysfakcję - opowiada Kamila Gajda czytelniczka biblioteki w Ostroszowicach. Ostatnio przeczytałam książkę Marcina Szczygielskiego ,,Za niebieskimi drzwiami" jest to poruszająca historia napisana prostym, zrozumiałym językiem. Prześliczna.

Moim zdaniem książki pomagają żyć, zwłaszcza jak ma się naście lat. Mądre morały, intrygujące zakończenia, ciekawa fabuła zawarte w książkach stanowią dla mnie cenne wskazówki jak poradzić sobie w trudnych chwilach. W przyszłości zamierzam napisać książkę dla dzieci. Może odważę się opublikować swoje wiersze. Gdybym miała czarodziejską moc to sprawiłabym, żeby ludzie czytali książki.

Cieszę się z tego, że miałam możliwość napisania recenzji i wygrania sesji zdjęciowej wykonanej przez firmę KNIPSOWNIart w naszej bibliotece.

Maria Kirkiewicz