Rewelacyjne warsztaty dla dzieci!

W lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, w czwartki od 8.00-12.00. ZAPRASZAMY!

Rewelacyjne warsztaty dla dzieci!
Monday, 25-09-2017, 09:20

Rewelacyjne warsztaty dla dzieci!
Odsłona pierwsza
Inicjacja teatralna:
maski, tworzenie baśniowej muzyki,gra na instrumentach, żywe kalambury ... W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki w dniu 22 września uczniowie klasy trzeciej ZSP w Ostroszowicach uczestniczyli w warsztatach nawiązujących do początków opowieści literackiej.

,,Archetyps Baśnie-Historie czytane nie tylko oczami"
Warsztaty prowadzone przez grupę ze Słowacji, Finlandii, Czech i Polski oczarowały uczestników. Wspaniała integracja , wielokulturowość, cudowna i profesjonalna ekipa prowadząca oraz trzy niesamowite odsłony warsztatu, pokazały ,że jakiekolwiek bariery nie istnieją! Baśnie odczuwanie wieloma zmysłami otworzyły dzieci na konkretne działania... Było magicznie i zachwycająco! Trzeba nam teraz ochłonąć po tych przeżyciach, by móc obiektywnie przyjąć ogromny potencjał intelektualny, który otrzymaliśmy podczas tego wspaniałego spotkania...

Odsłona druga:
Rewelacyjny pokaz gry aktorskiej w baśni "Duch w butelce". Wspaniały występ w międzynarodowej obsadzie. Piękne przesłanie o miłości ojca do syna. Widzowie zaczarowani!

Odsłona trzecia:
Teatr w plenerze. Zachwycający! W trzeciej części warsztatu odbył się pokaz baśni ,,Roszpunka". Rwolucyjny! Rewelacyjny! Genialny! Odkrywczy! Magia, czary, świetna sceneria, kilkumetrowy warkocz i wspaniałe TRADAMMM wypowiadane w kluczowych kwestiach. Niesamowita zabawa. Humor! Dowcip! Wychowanie!
Dziękujemy za wspaniały warsztat Państwu Małgorzacie i Piotrowi Zabuskim z Wyspy Koni w Ostroszowicach.