Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

 Ze względu na ograniczenia w świadczeniu usług- MPBP w Dzierżoniowie otwarta jest w godzinach 11-17 od pn-śr,pt oraz 8-12 czw. 

Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

Nowości książkowe

Monday, 14-10-2019, 14:37
Nowości książkowe dla najmłodszych.

Nowości książkowe z serii Czytam sobie

Monday, 14-10-2019, 14:33
Czytam sobie to bestsellerowa seria wspomagająca w nauce samodzielnego czytania dzieci w wieku 5-7 lat na 3 poziomach zaawansowania w czytaniu. Poziom 1: składam słowa (150-200 wyrazów w tekście; krótkie zdania; 23 podstawowe głoski w tekście czytanym; ćwiczenie głoskowania)Poziom 2: składam zdania (800-900 wyrazów w tekście; dłuższe zdania,...

Nowości książkowe ze świata Minecrafta

Monday, 14-10-2019, 14:29
Kolejne tomy bestsellerowej nieoficjalnej serii przygodowej ze świata Minecrafta.

Nowości książkowe z serii Basia

Monday, 14-10-2019, 14:25
Basia jest małą dziewczynką, mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Basia nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Basia znajduje się w trudnych sytuacjach i próbuje sobie z nimi poradzić. Basia odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi.

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:17
Siódma część książki o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich.Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski...

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:16
Nowości książkowe dla fanów Świnki Peppy i Psiego Patrolu

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:12
Książki dla dzieci z okienkami

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:10
Bajki 3D dla dzieci

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:07
Książki popularnonaukowe 3D

Nowości książkowe

Monday, 16-09-2019, 16:37
Sensoryczne książeczki dla najmłodszych czytelników.

Pages