Śmierć i ryzyko

 Zapraszamy na kiermasz książek popularnonaukowych w Filii Biblioteki na os. Różanym.

Śmierć i ryzyko
czwartek, 16-04-2020, 12:17

"Śmierć i ryzyko" jest to wyczekiwana na polskim rynku kontynuacja losów zadziornej policjantki i jej najbliższych, ciągle ryzykujących życiem w obronie nowojorskich obywateli.

Porucznik nowojorskiej policji toczy walkę z czasem, próbując rozwikłać tajemnicę samobójczego zamachu bombowego, który zabił kilka osób, ranił kilkanaście i spowodował chaos na ulicach miasta. Wkrocz wraz z nią i jej zespołem w świat starannie przygotowanego spisku, który musi rozwikłać, zanim komuś jeszcze stanie się krzywda.

Światowe gazety przygotowywały się do opisania jednej z najważniejszych fuzji w dziejach przemysłu lotniczego, jednak po spotkaniu na szczycie rozpisywały się jedynie o śmierci i zniszczeniu. Wszystko za sprawą wiceprezesa Paula Rogana, który do sali konferencyjnej wszedł obwieszony materiałami wybuchowymi i zdetonował je krótko po godzinie 9:00. Eve Dallas, doświadczona policjantka z wydziału zabójstw, potwierdza, że Rogan został zmuszony do popełnienia samobójstwa, gdyż dwóch zamaskowanych mężczyzn trzymało jego rodzinę jako zakładników. Jego motyw był jasny – ratował swoich najbliższych. Ale co kierowało pomysłodawcami tej masakry? Z pomocą swojego męża, multimilionera Roarke’a, Eve musi się dowiedzieć, co kryje się za tym niewytłumaczalnym aktem terroru. Wydaje się, że to wcale nie był sabotaż wycelowany w fuzję, ale coś dużo poważniejszego.

https://www.taniaksiazka.pl/smierc-i-ryzyko-j-d-robb-p-1332073.html

Gatunek: