8 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu

8 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu
piątek, 08-02-2019, 10:36

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  Elektroniczna pajęczyna  - jesteś w sieci uzależnień? Z okazji przypadającego  8 lutego Dnia Bezpiecznego Internetu Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego  w Dzierżoniowie ogłosiła konkurs plastyczny  na plakat o zagrożeniach i uzależnieniach medialnych, pt. Elektroniczna pajęczyna  - jesteś w sieci uzależnień?  Po obejrzeniu  prac plastycznych 24 uczestników komisja konkursowa w składzie: Justyna Strzelczyk – Leśniak - kierownik biblioteki i jednocześnie  przewodnicząca jury, Barbara Szczepanik - inspektor Biura Promocji oraz  Mariusz Cencora – informatyk, postanowiła przyznać  nagrody i wyróżnienia. Nagrody otrzymali: Justyna Jabłecka, Sebastian Haręza i Jakub Szober. Wyróżnienia uzyskali: Lena Jankowska, Eliza Hernes i Oskar Terlecki. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród i upominków do siedziby biblioteki w Rynku. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace plastyczne zostaną wkrótce wyeksponowane w holu biblioteki na II piętrze.