DIY czyli...samodzielne przetwarzanie przedmiotów w celu nadania im drugiego luksusowego życia!

piątek, 25-05-2018, 13:07

Wartość własnoręcznie wykonanego dzieła w bibliotece jest nieoceniona.Obecnie bardzo modne jest przekształcanie

zużytych bądź nieużytecznych przedmiotów i nadanie im nowego blasku oraz przeznaczenia.

Obecnie Home Made przechodzi swój renesans.

24 maja w bibliotece Grupa Twórcza pod kierunkiem Emilii Wojdyło postanowiła poddać się temu trendowi , któremu zazwyczaj towarzyszy fascynacja upcyklingiem i wykonać niepowtarzalne przedmioty typu: świeczniki, salaterki, tortownice, cukierniczki itp.

Przyniesione przedmioty za szkła i metalu z wyczuciem dobrane i dopasowane,a przy tym ozdobione błyskotkami znakomicie prezentują się i cieszą nie tylko wykonawców tych dzieł.

Uczestnicy bibliotecznych warsztatów w Grupie Twórczej

w pełni podzielają słowa Cecelii Ahern:

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia,

że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

mk