Duch z fabryki krówek. Tajemnice Gryzmołkowa Autor: O'Connel David

UWAGA! Informujemy, że w dniach od 12 do 30 września 2022 roku biblioteka (Rynek i Filia) będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Za utrudnienia przepraszamy!

Duch z fabryki krówek. Tajemnice Gryzmołkowa Autor: O'Connel David
środa, 04-08-2021, 10:17
Duch z fabryki krówek. Tajemnice Gryzmołkowa  Autor: O'Connel David

Archie McKarmelek już wie, że jego galoty szczęścia muszą naprawdę działać, ponieważ pewnego dnia wraz mamą zostaje wezwany do Miodowego Dworu w odległej szkockiej wiosce Gryzmołkowo. Tam okazuje się, że odziedziczył po stryjecznym dziadku nie tylko dość pokaźny zamek, ale także powszechnie znaną fabrykę karmelków.

Ale w całej tej beczce miodu jest oczywiście łyżka dziegciu: zaginął tajemniczy składnik cukierków i Archie musi go odnaleźć. Z pomocą nowych przyjaciół chłopiec musi rozwiązać kolejne zagadki, aby uchronić odziedziczony majątek przed upadkiem.

Będzie mnóstwo się działo, będzie magicznie, pojawią się dziwne postaci (duchy i smoki), wrogo nastawieni krewni, ale będzie też baaardzo słodko i krówkowo.