Ferie z Dziale Dziecięco-Młodzieżowym

Ferie z Dziale Dziecięco-Młodzieżowym
środa, 31-01-2018, 13:21

Ferie już minęły, ale wspomnienia zostaną. W tym roku w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym dzieci mogły aktywnie spędzić czas wolny. Zajęcia odbywały się pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie”. Po przez zabawę młodzi czytelnicy mieli okazję poznać sposoby na zdrowy tryb życia, zapoznały się z najnowszą piramidą żywienia oraz z ciekawymi grami zręcznościowymi. Na jednym ze spotkań dzieci stworzyły wystawę promującą smaczne i wartościowe jedzenie, którą można oglądać w holu biblioteki w rynku na II piętrze. Do wykonania tej wystawy wykorzystały ciekawe książki kucharskie oraz o różnych dyscyplinach sportowych.