Każdy z nas może być Aniołem

Każdy z nas może być Aniołem
wtorek, 21-11-2017, 15:27

W dniu 21 listopada Aniołkowa biblioteka zaprosiła pierwszaków z nauczycielką Elżbietą Juziuk-Janicką na cykliczne spotkanie w ramach projektu: Artystycznie- kreowanie-wychowanie.    Opowiadanie Pod Psim Aniołem ze zbioru Baśnie o Aniołach Marcina Przewoźnika pomogło dzieciom zrozumieć i utrwalić potrzebę pomagania zwierzętom. Każdy z nas może być Aniołem, to wielkie odkrycie dotyczące rozmowy o empatii w relacjach ze zwierzętami zachęciło dzieci do przedstawienia pacynkowego teatrzyku , w którym dominowały zwierzęta: krowa, kot, myszka, piesek.

A czy przytułek  Pod Psim Aniołem istnieje naprawdę? Może to tylko bajka, a może nie.M Na wszelki wypadek sprawdźcie w Internecie zachęca autor tej wspaniałej książki o Aniołach! Spotkanie z książką  Baśnie o Aniołach wpisuje się zanacząco w Biblioteczne Impresje Świateczne , ktore realizowane są  już od kilku lat.