Klub Komputerowy Seniora: Wirtualne zakupy

UWAGA! Informujemy, że w dniach od 12 do 30 września 2022 roku biblioteka (Rynek i Filia) będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Za utrudnienia przepraszamy!

Klub Komputerowy Seniora: Wirtualne zakupy
wtorek, 28-02-2017, 10:27
klub komputerowy

W lutym seniorzy z Klubu Komputerowego dowiedzieli się, w jaki sposób szybko i bezpiecznie dokonać zakupu interesującego nas przedmiotu w wirtualnym sklepie. Zakupy przez Internet to w naszych czasach coraz popularniejsza forma nabywania towarów. Bez wychodzenia z domu, na spokojnie, ponieważ zawsze możemy skorzystać z możliwości odesłania przedmiotu, jeśli nie odpowiada on naszym oczekiwaniom. Uczestnicy Klubu Komputerowego zapoznali się plusami i minusami realizacji zamówień przez Internet. Prowadząca zaprezentowała portal allegro.pl zwracając szczególną uwagę na sposoby weryfikacji osób sprzedających nowe i używane przedmioty na aukcjach internetowych.