poniedziałek, 26-06-2017, 14:16
Konkurs plastyczny „Dzierżoniowskie radio gra”

9 czerwca 2017 r do Biblioteki przybyli uczniowie klas I-III ze Szkół  Podstawowych nr 5 i nr 6 z Dzierżoniowa, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Dzierżoniowskie radio gra” przeprowadzonym w ramach Projektu DIORA przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę  Publiczną im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dzierżoniowie z okazji 40. Dni Dzierżoniowa. W konkursie wzięło udział  24 dzieci. Przyznano nagrody: I miejsce- Julia Wasiak ze SP nr5, II miejsce –Aleksandra Skalska ze SP nr 5, III miejsca ex aequo- Milena Wypych i Katarzyna Kulej ze SP nr 5. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i upominki. Biblioteka dziękuje pani  Urszuli Skoczek dyrektor SP nr 5 i pani Bożenie Strzelczyk dyrektor SP nr 6  oraz pp. Ani Opęchowskiej, Bogumile Zawiślan, Beacie Kaszczuk i Agnieszce  Brzychcy za współpracę przy organizacji konkursu.