Kreatywne zabawy z włóczką

Kreatywne zabawy z włóczką
piątek, 06-08-2021, 13:10

Wakacje w bibliotece to czas zabawy i zdobywania nowych umiejętności.Wczoraj  odbyły się zajęcia pt. "Kreatywne zabawy z włóczką".
Zadaniem dzieci było "namalowanie włóczką" swoich wymarzonych wakacji. Młodzi artyści wyśmienicie poradzili sobie z tematem.  Ponadto uczestnicy zajęć dowiedzieli się w jaki sposób dawniej spędzano długie zimowe wieczory.  Zajęcia uatrakcyjnił projektor do bajek zakupiony ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach Programu z zakresu profilaktyki, rozwiązywania problemów antyalkoholowych i przeciwdziałania narkomanii pod hasłem. "Niesamowity i bezpieczny świat zabaw"

Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach projektu MŁODZI I TWÓRCZY W INTERAKTYWNEJ BIBLIOTECE, przy wykorzystaniu monitora interaktywnego sfinansowanego  ze środków Fundacji PZU.