Laureaci akcji "Mała Książka- Wielki Człowiek"

W lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, w czwartki od 8.00-12.00. ZAPRASZAMY!

Laureaci akcji "Mała Książka- Wielki Człowiek"
piątek, 09-07-2021, 08:07

Miło nam poinformować, że w Dziale Dziecięcym Filii na osiedlu Różanym kolejni laureaci dotarli do finału akcji „Mała książka- Wielki Człowiek”. Marysia i Antoś byli uszczęśliwieni kiedy po zebraniu kompletu naklejek na Karcie Małego Czytelnika otrzymali dyplomy Małego Czytelnika wraz z drobnymi upominkami.

Przypominamy, iż w naszej bibliotece nadal  trwa akcja Mała Książka-Wielki Człowiek. Każde dziecko urodzone w roku 2016 dostaje Wyprawkę Czytelniczą w prezencie, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajduje się też broszura „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” dla rodziców. Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzymuje naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostaje uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Zapraszamy!