Mamo pobaw się ze mną

UWAGA! W dniach 17-28 czerwca 2019 roku Biblioteka Naukowa w Filii przy ul. Sikorskiego 2 będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Książki można oddać w Wypożyczalni Ogólnej w Filli Biblioteki.

Mamo pobaw się ze mną
środa, 15-07-2015, 11:26

Zabawa dla rodziców na całym świecie stanowi naturalny sposób budowania więzi z noworodkami, maluchami i przedszkolakami. Zabawa z dziećmi to nie tylko rozrywka, to także jeden z najlepszych sposobów uczenia się nowych umiejętności, rozwijania wyobraźni, zaszczepiania chęci do nauki i kształtowania u dziecka poczucia własnej wartości. Zabawy zamieszczone w książce Mamo, pobaw się ze mną! wypróbowały już tysiące dzieci na całym świecie, co daje pewność, że te zabawy nie tylko bawią, ale i uczą. Publikacja wydawnictwa Jedność to doskonała pomoc w mądrym wychowaniu naszych pociech. Uruchomcie więc wyobraźnię i zaczynajcie – zabawa czeka!