Na pokładzie statku w Alei Gwiazd Bajkowych.

UWAGA !!! Nowe godziny otwarcia BIBLIOTEKI  Wigilia 24-12-2019 7.00 - 12.00Sylwester 31-12-2019 7.00 - 15.00

Na pokładzie statku w Alei Gwiazd Bajkowych.
piątek, 13-07-2018, 10:47

W miniony czwartek 12 lipca  w Alei Bajkowych Gwiazd odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Lato z książką, prowadzone przez bibliotekarzy z Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie.

W czasie zajęć dzieci wysłuchały książki „Piraci, ahoj przygodo”, z której dowiedziały się wielu ciekawostek na temat piratów. Ponadto maluchy, za pomocą chusty animacyjnej, demonstrowały fale morskie, jak również bezbłędnie rozwiązały wszystkie zagadki związane z tematem zajęć.  Kolejnym ekscytującym zadaniem było wodowanie samodzielnie wykonanych statków oraz tworzenie morskiej piany. Dzieci stworzyły również akwarium z foli i papierowych rybek.

Na kolejne zajęcia zapraszamy 19 lipca.