Oni - Joanna Opiat-Bojarska

W lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, w czwartki od 8.00-12.00. ZAPRASZAMY!

Oni - Joanna Opiat-Bojarska
wtorek, 05-07-2022, 12:50

Dla niektórych osób rutyna jest największym wrogiem. Wzbudza irytację i wpędza w marazm oraz przygnębienie. Inni z kolei odnajdują w niej ukojenie i są wdzięczni za stały rytm dnia pozbawiony zbędnych niespodzianek. Sięgnij po książkę pod tytułem "Oni", którą napisała Joanna Opiat-Bojarska, i przekonaj się, co może się wydarzyć, gdy życie nieoczekiwanie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni!

Kluczowym elementem codzienności Kosmy są wypracowane rytuały, zestaw określonych zwyczajów i nienaganny porządek. Tylko one pozwalają mu funkcjonować bez nagłych napadów lęku i paniki. Mężczyzna posiada zespół Aspergera, który sprawia, że to, co dla pozostałych ludzi jest czymś zwyczajnym, dla niego urasta do rangi prawdziwego wyzwania. Wszystko komplikuje się, gdy pewnego dnia ojciec Kosmy zostaje aresztowany pod zarzutem popełnienia morderstwa. Rozpoczyna się walka o sprawiedliwość, a ciężar odkrycia prawdy i udowodnienia, że oskarżony nie popełnił przypisywanego mu czynu, spoczywa na jego synu. Czy Kosma poradzi sobie z czymś tak trudnym?

https://www.taniaksiazka.pl/oni-joanna-opiat-bojarska-p-1577846.html?q=oni&sgtype=prodonecol

Gatunek: