Przedświąteczne spotkanie z "Planetą K."

UWAGA! Informujemy, że w dniach od 12 do 30 września 2022 roku biblioteka (Rynek i Filia) będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Za utrudnienia przepraszamy!

Przedświąteczne spotkanie z "Planetą K."
wtorek, 07-12-2021, 17:07

Wtorek 7 grudnia, godzina 15.00. Atmosfera  oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wszystkim się udziela. Jest tuż przed zachodem słońca,  włączyły się miejskie iluminacje... To ostatnie  w tym roku dyskusyjne spotkanie.  Podsumowanie  naszych  literackich wojaży po świecie i - powrót do autorskiej wizyty w bibliotece Piotra Milewskiego. Jego książka "Planeta K." stała się bohaterem klubowej dyskusji: o Japonii, jej kulturze i naszych codziennych - językowych i wychowawczych rozterkach. A to już niekończąca się historia...