Sport jako biznes w epoce globalizacji/ Andrzej Sznajder

Zapraszamy na kiermasz książek popularnonaukowych w Filii Biblioteki na os. Różanym.

Sport jako biznes w epoce globalizacji/ Andrzej Sznajder
piątek, 10-08-2018, 11:15
nowa

Książka jest pierwszą w Polsce publikacją na temat internacjonalizacji klubów i innych organizacji sportowych. Pokazuje także możliwości zwiększenia umiędzynarodowienia przedsiębiorstw dzięki powiązaniu ze sportem. Sport jako zjawisko społeczne jest dziedziną niezwykle różnorodną i wielowymiarową, w której zachodzą systematyczne zmiany, wynikające z rozwoju cywilizacji oraz przemian społecznych, kulturowych, technologicznych, ekonomicznych. Książkę wzbogacają liczne analizy przypadków rozwoju działania organizacji sportowych na rynkach zagranicznych oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw stosujących strategię powiązania ze sportem.