Bezpłatne egzemplarze książki pt. "Dziewczynka, która miała oczy szeroko otwarte" dla Biblioteki w Bielawie

wtorek, 05-12-2023, 11:19

Miło nam poinformować, że wydawnictwo Azymut przekazało naszej bibliotece bezpłatne egzemplarze książki pt. „Dziewczynka, która miała oczy szeroko otwarte”.

W wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności dostałyśmy trzy pakiety książek, z których część zostanie wprowadzona, a część trafi do szkół i placówek oświatowych.

Książka opowiada historię niezwykłej przyjaźni dwóch dziewczynek Aliny i Sofii, skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 10 lat, oraz rodziców i nauczycieli.

Publikacja jest częścią trwającej kampanii Komisji Europejskiej „Będę mieć oczy szeroko otwarte” na rzecz praw ofiar przemocy.

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców i wychowawców do zapoznania się z ta wyjątkową pozycją.