Poradnik siostry Anny czyli naturalne metody samoleczenia. Anna Krasowska

Akcja PASZPORT CZYTELNIKA. Przyjdź do biblioteki, odbierz paszport, zbieraj naklejki i wygrywaj nagrody!!!

Poradnik siostry Anny czyli naturalne metody samoleczenia. Anna Krasowska
środa, 06-09-2017, 12:51
Poradnik siostry Anny czyli naturalne metody samoleczenia. Anna Krasowska

Twoje zdrowie zależy od wielu czynników: od cech genetycznych, od tego, jaki tryb życia prowadzisz, co jesz, ile czasu poświęcasz na rehabilitację, jak odpoczywasz. Często jednak zapomina się, że możesz poprawiać stan Twojego zdrowia poprzez przyjazne nastawienie do samego siebie i do otoczenia, w którym przebywasz.
   Miłość ofiarowana innym ludziom i okazywana im życzliwość powracają do Ciebie zwielokrotnione - utrzymują Cię w dobrej kondycji, przysparzają radości i energii, pomagają znosić szarzyznę codziennego życia. Emocje negatywne, jak gniew, nienawiść, zazdrość czy agresja, mają natomiast działanie niszczące, dlatego też każdy z nas powinien starać się nad nimi panować.
   Gdy jesteś przepojony radością, żyjesz bez lęku. Najpełniejsze szczęście możesz odnaleźć w spotkaniu z Chrystusem Eucharystycznym, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Wtedy łatwiej również dla innych stać się .juatką” lub „ojcem” - według wskazówek Nauczyciela powinniśmy być ..dobrzy jak chleb”, by każdy, kto potrzebuje, mógł odłamać sobie, ile zechce i kiedy zapragnie. Pamiętaj zatem nieustannie, że celem wszystkich Twoich starań, by uleczyć siebie, jest to, byś mógł w różny sposób pomagać innym.
   Ważny jest Twój osobisty kontakt z Bogiem, przyrodą i innymi ludźmi - wszystko to daje nadzieję, że Twój organizm pozostanie zdrowy.

Gatunek: