Wszystkie aktualności

Zrób sobie komiks!

piątek, 22-02-2019, 17:11
Superman to postać znana głównie z kina, ale przede wszystkim jest to bohater, od którego rozpoczęła się w komiksie era superbohaterów. W lutym tego roku przypadła 100 rocznica pojawienia się pierwszego polskiego komiksu, za który uznaje się komiks „Przygody szalonego Grzesia”. Stała się ona okazją do przeprowadzenia warsztatów komiksowych dla klasy IV ze Szkoły Podstawowej  nr 1. Warsztaty...

Mamma Mia Konkurs !!!

środa, 20-02-2019, 07:44
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania i wysłać je na adres wypozyczalnia@mbp.dzierzoniow.plNa zgłoszenia czekamy do 22 lutego.Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na oba pytania wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się 25 lutego.Do wygrania przewodnik po Włoszech, torba biblioteczna i kubek Dzierżoniów nastraja pozytywne.

RANDKA Z FILMEM w bibliotece

wtorek, 12-02-2019, 14:36