Romans

 

Romans

Piastunka róż - Katarzyna Michalak

SĄ TAKIE WSPOMNIENIA, KTÓRE KRADNĄ ŻYCIE. JĄ URATOWAŁA RÓŻA.

Kacper - Gabriela Gargaś

Czy w świecie pełnym różnic jest miejsce na uczucia?
On – Kacper – żołnierz jednostki specjalnej stacjonującej we Francji. Jego codzienność to przedzieranie się przez dżunglę w Gujanie Francuskiej, odbijanie zakładników, rozbijanie szajek przemytników. Życie żołnierza to jego praca i pasja.

Katan - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Gangsta Paradise. Katan to drugi tom nowej serii o ciemnej stronie miasta.
Jędrzej Katański pracuje dla bossa Reno. Jest ochroniarzem jego dziewczyny, Marii, i syna Antoniego oraz współwłaścicielem modnego klubu Prozac.

Nowy początek - Magdalena Kawka

Kolejny tom lwowskiej sagi.

Znakomita powieść o trudnych ludzkich relacjach w jeszcze trudniejszych czasach.

Miłość w Pensjonacie Samotnych Serc - Zofia Ossowska

W pobliżu jednego z mazurskich jezior, pośród drzew i krętych leśnych alejek znajduje się Pensjonat Samotnych Serc.

Poukładałeś mój świat- Karolina Wilczyńska

Nieoczekiwane spotkania, które wszystko zmieniają.
Zwyczajny spacer po parku okazuje się początkiem niecodziennej relacji. Ratując psa, Klara poznaje Kornelię i jej syna. Malarka zyskuje modelkę do kolejnego obrazu, Kornelia – słuchaczkę, której decyduje się opowiedzieć swoją historię. A los nie był dla niej łaskawy.

Marzenia Amelii - Agnieszka Olejnik

Wydawałoby się, że Amelia Rushwood ma wszystko – urodę, inteligencję, a także godziwy posag. Niestety, spada na nią straszliwy cios: jej narzeczony niespodziewanie umiera. Dziewczyna jest przekonana, że szczęście opuściło ją na zawsze. Pogrążona w melancholii, żyje niczym więdnący kwiat aż do dnia, w którym los płata jej figla, otwierając nowe, niezwykłe perspektywy.

Siła miłości - Anna Sakowicz

Gdzie jest granica miłości i czy w ogóle taka istnieje?

Diana Palmer - Szczęśliwa gwiazda

Marc Brannon prowadzi ważne i niebezpieczne śledztwo w sprawie morderstwa. Dochodzenie zatacza coraz szersze kręgi, naruszając interesy mafii, a także wpływowych biznesmenów i polityków. Partnerką Marca ramienia prokuratury zostaje jego była dziewczyna Josette. Przed laty ich znajomość zakończyła się wielkim skandalem, ale teraz muszą zapomnieć o wzajemnych urazach. Wiedzą, że morderca zaatakuje ponownie.

Strony