Thriller

 

Thriller

Godzina prawdy

Co zrobisz, kiedy twoje dziecko zniknie? Ta historia może przydarzyć się także tobie. To miały być idealne wakacje. Rodzinny wyjazd, camping i tylko ich troje. Nie spodziewają się jednak, że to, co miało być wymarzonym czasem spędzonym z najbliższymi, szybko przemieni się w koszmar. Kiedy pewnego dnia zniknie ich córka, ta para zrobi wszystko, aby ją odnaleźć.

Gniazdo

Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw.

Terapeutka - Bev Thomas

Obojętność to nie zbrodnia, czyż nie?

Thriller psychologiczny o traumie i relacji między terapeutą a pacjentem.

Zanim umarłam - S.K. Tremayne

Przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pamięci. Rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły, a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?

Pod powierzchnią

Jak długo jesteś w stanie wytrzymać „Pod powierzchnią”?  Tytuł Joachima Hedena opowiada historię dwóch sióstr, których relacje nigdy nie były łatwe. Dziewczyny odziedziczyły po matce pasję do nurkowania, która pomaga im również w skracaniu dystansu pomiędzy nimi. Duża część filmu toczy się pod wodą, gdzie młodsza z sióstr Tuva, zostaje przygnieciona przez skałę na dnie morza. Jej starsza siostra Ida musi jak najszybciej znaleźć pomoc, niestety w promieniu kilku kilometrów nie ma żywej duszy.

Nie wiesz wszystkiego - Marcel Moss

Tajemnica, dreszczyk emocji i napięcie - to wszystko znajdziesz w thrillerze "Nie wiesz wszystkiego" autorstwa Marcela Mossa. Jeśli lubisz thrillery i podobał ci się "Belfer" lub "Hejter," to ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie! Sięgając po "Nie wiesz wszystkiego," możesz być pewny, że ciężko ci będzie oderwać się od tej książki. Znajdziesz się w świecie prestiżowego, warszawskiego liceum, w świecie nastolatków.

Perfekcyjne kłamstwo - Minka Kent

“Perfekcyjne kłamstwo” to nowa powieść dla miłośników mrocznych i nieoczywistych sytuacji życiowych, które wynikają w najmniej oczekiwanych chwilach. Wydarzenia skupiają się wokół Meredith Price, która wiedzie życie godne pozazdroszczenia. Wiele kobiet na pewno chciałoby się z nią zamienić, bo wszystko, co ją otacza, zdaje się perfekcyjne. Meredith ma bogatego i jednocześnie bardzo przystojnego męża, który pracuje jako makler giełdowy.

Chłopiec z lasu - Harlan Coben

Nazywa się Wilde, ale równie dobrze mógłby nosić imię Mowgli. Jest rok 1986. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain zostaje znalezione dziecko. Chłopiec nie mówi, ale rozumie język angielski. Ma na sobie łachmany, a jego skórę od stóp do głowy pokrywają zadrapania i gruba warstwa brudu. Dziecko jest kompletnie dzikie i nie wiadomo zupełnie nic o jego przeszłości. Jak udało mu się przetrwać?

Ocalałe - Riley Sager

Kim jestem? Każdego dnia myślę, że jestem szczęściarą. W moim związku układa się doskonale, mój blog kulinarny ciągle zyskuje nowych fanów. Żyję z dnia na dzień, skupiając się na przyjemnych chwilach.
Kim byłam? Celem. Ofiarą. Nazwali mnie Ocalałą, bo przeżyłam masakrę. Tamte wydarzenia kładą się cieniem na moim życiu, mimo że od dziesięciu lat robię wszystko, aby wymazać je z pamięci.

Surogatka - Louise Jensen

Kat i jej mąż Nick wiodą na pozór szczęśliwe i pozbawione trosk życie. Nie jest to jednak tak do końca prawda. Tego największego z marzeń nie udało im się, jak dotąd spełnić. Od zawsze pragnęli zostać rodzicami. Próbowali już praktycznie wszystkiego. Po kolejnej porażce chcą już dać za wygraną, jednak niespodziewanie Kat spotyka swą przyjaciółkę z dawnych lat, Lisę. Para chce, by kobieta została ich surogatką i urodziła im dziecko.

Strony