Aktualności w powiecie

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że Dział Dziecięcy Filii posiada nowy numer telefonu: 507 770 859

Aktualności w powiecie
Kolor: 
 

Lato z mahjongiem!

Przypominamy, że co piątek o godz. 16 odbywają się spotkania Bielawskiego Klubu Mahjonga. Wakacje to idealny moment, by rozpocząć przygodę z tą fascynującą grą,

a ekipa Haneman Hunters zawsze chętnie wita nowych członków. Więcej informacji u prowadzącego zajęcia Marka Wakuluka pod numerem telefonu 509 687 357.

Warsztaty relaksacyjno-artystyczne „Antidotum na nudę: 4 żywioły”

Chcesz, aby Twoje dziecko spędzało wakacje w sposób twórczy? Pragniesz, aby rozwijało swoją wyobraźnię i zyskało umiejętności radzenia sobie ze stresem?

WAKACYJNA DAWKA WIEDZY – EDYCJA 2: ODLOTOWE WARSZTATY PROFILAKTYCZNO-NAUKOWE

Czy pragniesz, aby Twoje dziecko spędzało wakacje w sposób twórczy i pełen odkryć? Chcesz, aby stale rozwijało swoje umiejętności i lepiej rozumiało otaczający je świat?

Noc Świętojańska dla Kobiet w Bibliotece

Z radością zapraszamy Was na kolejną odsłonę kobiecych spotkań w bibliotece!

Już w piątek, 14 czerwca, w godzinach 18:00-23:00, zorganizujemy „Noc Świętojańską dla Kobiet w Bibliotece”. To magiczne wieczorne spotkanie będzie poświęcone samorozwojowi, zdrowiu i solidarności kobiecej.

Spotkanie autorskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piławy Górnej na spotkanie z autorką powieści młodzieżowych - Magdaleną Pioruńską,

które odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godzinie 9:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piławie Górnej.

Podziel się swoimi tajemnicami

Zabierz stare zdjęcia, opowieści babci i dziadka, dokumenty związane z historią Owiesna i okolic i zajrzyj na spotkanie z Joanną Lamparską!

Strony