Legimii i Ibuk Libra w MPBP w Dzierżoniowie

Legimii i Ibuk Libra w MPBP w Dzierżoniowie
wtorek, 18-04-2017, 15:05

Legimi i Ibuk Libra w MPBP  w Dzierżoniowie, czyli bestsellery na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku

Jeśli jesteś Czytelnikiem naszej biblioteki i posiadasz ważną kartę biblioteczną, możesz otrzymać kod dostępu do kilkunastu tysięcy tytułów literatury pięknej – bezpłatnie.

Dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi - jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu –można  korzystać z ponad 16.000 tytułów najlepszych autorów polskich i zagranicznych. Nowa oferta to możliwość pobrania aplikacji  i skorzystania z wirtualnej półki  z nowościami,  bestsellerami, oraz starszymi tytułami - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com.

Serwis Ibuk libra umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci biblioteki, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ , powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.

Jak korzystać?
Musisz założyć sobie konto myIBUK, które:
Umożliwia zaznaczanie tekstu, tworzenie zakładek, notatek,  tworzenie wirtualnej półki z książkami, generuje bibliografię, pozwala korzystać ze słownika i encyklopedii
Umożliwia logowanie się na Facebook oraz Google, a także pozwala na udostępnianie notatek i fragmentów innym użytkownikom tych serwisów