Premiera przedstawienia teatrzyku lalkowego "Błękitny Ptak"

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, piątek - 8:30-16:30, czwartek - 8:00-12:00. Zapraszamy!

Premiera przedstawienia teatrzyku lalkowego "Błękitny Ptak"
piątek, 21-06-2024, 10:38

W dniach 12-14 czerwca  odbyły się premierowe przedstawienia teatrzyku lalkowego „Błękitny Ptak”.  Teatrzyk lalkowy działa przy Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dzierżoniowie. Opiekunem teatrzyku jest starszy bibliotekarz Dorota Kucharska. Przedstawienie  pt. „Kopciuszek” obejrzało około 300 dzieci z dzierżoniowskich przedszkoli i Szkoły Podstawowej nr 1. Aktorkami w teatrzyku są uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1:  Tosia , Paulinka, Kornelia, Nicola, Celinka i Martynka. Po spektaklu, dużą radość dziecięcej widowni,  sprawiło bliższe zapoznanie się z kukiełkami i zrobienie sobie z nimi pamiątkowych zdjęć.