Teatrzyk lalkowy "Błękitny Ptak" z bajką "Lisek Chytrusek"

Uwaga! W lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna od 9:00 do 17:00, w czwartki od 8:00 do 12:00.

Teatrzyk lalkowy "Błękitny Ptak" z bajką "Lisek Chytrusek"
piątek, 21-06-2019, 11:01

W czerwcu odbyła się premiera spektaklu pt. „Lisek Chytrusek” Teatrzyku Lalkowego „Błękitny Ptak”, działającego przy Filii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie. W tym roku w teatrzyku zaczęli występować nowi aktorzy i są to : Karolinka Włodek, Zosia Chlipała, Kuba Biały, Hania Szymczak, Olivier Gonciarz. „Liska Chytruska” obejrzało 150 dzieci z  Przedszkola nr 3, Przedszkola nr 4 i Przedszkola nr 7.  W czasie przedstawienia przedszkolaki żywiołowo reagowały , pomagały głównej bohaterce Hani uwolnić gąskę Gęgatkę, którą porwał chytry lis… Już dziś zapraszamy przedszkolaków  na kolejne przedstawienie .