środa, 28-02-2024, 14:38

MOC KOBIET!

MAGICZNA NOC KOBIET W BIBLIOTECE

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie adresowane do mieszkanek naszego miasta i okolic!

Czy czujesz się czasem przytłoczona codziennymi obowiązkami i negatywnymi emocjami? 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet, to idealny moment, aby zwolnić tempo, wsłuchać się w siebie i w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia celebrować swoją kobiecość.

Przeżyj z nami magiczną NOC KOBIET W BIBLIOTECE. Zaczynamy o 18 i szykujemy dla Ciebie wyjątkowy program! To będzie nie tylko chwila zasłużonego relaksu i odprężenia, ale także doskonała okazja do rozwoju osobistego i lepszego zrozumienia swoich potrzeb. To możliwość poznania inspirujących kobiet i odkrycia technik pomagających w dążeniu do osiągnięciu wewnętrznej harmonii.

Wierzymy, że uświadomienie i zrozumienie własnych potrzeb zapoczątkuje proces pozytywnych zmian! Zadbaj o swój komfort, poznaj techniki odpoczynku i relaksu.

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego prosimy o rezerwację osobiście lub pod numerem tel. 746450963 wew. 24.

Więcej informacji dostępnych również w siedzibie biblioteki.

Dołącz do nas, pozwól sobie na błogą podróż w głąb siebie!