Nie jestem potworem (Carme Chaparro)

UWAGA! W dniach 17-28 czerwca 2019 roku Biblioteka Naukowa w Filii przy ul. Sikorskiego 2 będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Książki można oddać w Wypożyczalni Ogólnej w Filli Biblioteki.

Nie jestem potworem (Carme Chaparro)
środa, 15-05-2019, 11:39

Jeśli jest coś gorszego od najgorszego koszmaru, to koszmar o dziecku, które znika bez śladu. W centrum handlowym pod Madrytem znika czteroletni chłopiec, Kike. Media natychmiast wiążą ten przypadek z zaginięciem w tym samym miejscu czteroletniego Nicolasa dwa lata wcześniej. Chłopca ani porywacza nigdy nie znaleziono. W madryckiej policji śledztwo prowadziła nadinspektor Ana Arén. Sprawa Kike trafia również do niej. W mediach liderem informacyjnym zostaje telewizyjny Kanał Jedenaście z jego czołową reporterką Inés Grau, prywatnie koleżanką Any. Sytuacja komplikuje się, gdy po kilku dniach w tym samym centrum handlowym dochodzi do zniknięcia trzeciego czterolatka, tym razem syna Inés... Nie jestem potworem doprowadza na skraj wytrzymałości nerwowej zarówno swoich bohaterów, jak i czytelników. Ani oni, ani ty nie wyjdziecie z tego cało.

źródło opisu: materiały wydawcy