Tydzień Bibliotek w Dziale Dziecięcym Filii

Tydzień Bibliotek w Dziale Dziecięcym Filii
piątek, 10-05-2024, 13:16

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek  Oddział Dziecięcy Filii odwiedzili nasi najmłodsi czytelnicy ze Żłobka Miejskiego w Dzierżoniowie. Maluchy oprócz uczestnictwa w głośnym czytaniu postanowiły podziękować paniom bibliotekarkom za ich pracę i uhonorować w ten sposób Dzień Bibliotekarza. Ponadto z całą torbą książek zawitaliśmy do dzierżoniowskiego Żłobka Kraina Czarów, by i małe szkraby miały od najwcześniejszych  lat swojego życia kontakt z książką. W naszych bibliotecznych progach zagościli również uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dzierżoniowie, którzy mieli okazję zapoznać się nowościami książkowymi.