Wystawa "Na wesoło" czyli książki z humorem dla dzieci i młodzieży

Wystawa "Na wesoło" czyli książki z humorem dla dzieci i młodzieży
poniedziałek, 11-03-2024, 10:04

Zabawne, zwariowane, pełne absurdalnych sytuacji, czyli książki z humorem. Doskonałe na poprawę nastroju, pomagające dostrzec dobre i zabawne strony życia. Niesłabnącym zainteresowaniem od lat cieszy się seria „Dziennik Cwaniaczka”, dla młodszych dzieci hitem stał się cykl „Tata Oli”, „Odlotowe gołębie” ścigają się z „Kapitanem Majtasem” a zaraz za nimi biegnie „Banda wełniaków”. Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy „Na wesoło” przygotowanej przez Dział Dziecięco- Młodzieżowy w Bibliotece w Rynku. Dla naszych czytelników zrobiliśmy listę TOP książek, które mogą wywołać uśmiech na twarzy  i zachęcić młodych ludzi do sięgnięcia po kolejne tytuły.