Obyczajowy

 Zapraszamy na kiermasz książek popularnonaukowych w Filii Biblioteki na os. Różanym.

Obyczajowy

W blasku słońca - Magdalena Kordel

Temperamentna Lela jest wściekła, bo były chłopak zniweczył jej plany. By nie posunęła się w zemście za daleko, przyjaciółki wyprawiają ją do Toskanii. Droga Nicoletty również nie należała do łatwych. Dotąd szczęśliwe i poukładane życie przerwała nagła śmierć jej ukochanego męża. Żeby do reszty nie zwariować, wyrusza w podróż do przeszłości – przez Wenecję z młodości, do toskańskiego domu po przodkach.

W kolorze wrzosu - Karolina Wilczyńska

"W kolorze wrzosu" to siódmy tom z cyklu książek pod tytułem "Rok na Kwiatowej".

Po cudze pieniądze - Hanna Cygler

“Po cudze życie” opowiada o ludziach, którzy - jak każdy z nas - upadają, szukają swojej drogi i szansy na lepsze jutro, a to wszystko na tle wielkich zmian, które wystąpiły na świecie u progu XX wieku. Czy bohaterom uda się odnaleźć sposób na szczęśliwe życie? Czy dawne grzechy oraz zmiany społeczne skutecznie pokrzyżują im plany? Dowiesz się tego, czytając tę wypełnioną nieprzewidywalnymi zwrotami akcji książkę.

Franka w obcym domu - Wioletta Sawicka

Tom II z cyklu "Wiek miłości, wiek nienawiści" Wioletty Sawickiej.

Do trzech razy miłość - Magdalena Trubowicz

Kolejna, czwarta część cyklu "Kupidyn w spónicy". Marta jest właścicielką pensjonatu, ale nie lubi zarządzać biznesem. Woli za to spędzać czas na wypiekaniu słodkości. Aby unowocześnić pensjonat, jej mąż zatrudnia włoskiego kucharza. Jednak zamiast pracować, Enzo czaruje swoimi wdziękami wszystkie kobiety.

Pamiętnik szeptuchy - Dorota Gąsiorowska

Chropowata niebieska okładka, ledwie widoczny rysunek jaskółki i jedno słowo: Milda. Natasza nie ma pojęcia, dlaczego siwa zielarka Salma podarowała jej ten stary pamiętnik. Wręczając go, szeptucha powiedziała tylko: „Kiedy nadejdzie właściwy czas, zrozumiesz”. Natasza nie planowała tej podróży. Chciała jedynie na moment wyrwać się ze stolicy, zapomnieć o toksycznej pracy i apodyktycznej matce.

Pages