NOWOŚCI W ZBIORACH MPBP

 

NOWOŚCI W ZBIORACH MPBP

Chłopiec z burzy

Wednesday, 18-09-2019, 14:12
Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak...
Gatunek:

Nienawiść, którą dajesz

Wednesday, 18-09-2019, 12:21
Zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Angie Thomas, film „Nienawiść, którą dajesz” to historia Starr Carter, dziewczyny balansującej  między dwoma światami: biedną, w przeważającej części czarną dzielnicą, w której mieszka, a bogatą, w większości białą szkołą, do której  posłali ją rodzice. Delikatna równowaga między tymi...
Gatunek:

Nie zadzieraj z fryzjerem

Wednesday, 18-09-2019, 12:12
Sandler gra rolę Zohana, znakomicie wyszkolonego izraelskiego komandosa, który chcąc zerwać z dotychczasowa profesją najpierw pozoruje swoją śmierć, a następnie udaje się do Nowego Jorku, żeby spełnić swoje życiowe marzenie - zostać 'stylistą fryzur'. Zohan usilnie stara się zamknąć swoją przeszłość, ale szybko przekonuje się, że odcięcie się od...
Gatunek:

Glass

Wednesday, 18-09-2019, 12:10
„Glass” to pełen akcji, utrzymany w komiksowej konwencji thriller, w którym M.Night Shyamalan łączy wątki filmów „Niezniszczalny” i „Split”. David Dunn (Bruce Willis) tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba (James McAvoy). Pościg to istna spirala przemocy i zniszczenia. Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glass (Samuel L. Jackson)...
Gatunek:

Kursk

Tuesday, 17-09-2019, 14:58
10 sierpnia 2000 roku okręt podwodny Kursk, stalowy kolos o rozmiarach pary jumbo jetów i długości dwóch boisk piłkarskich, wyrusza na pierwsze od dekady ćwiczenia wojenne. Dwa dni później potężna eksplozja, którą zarejestrowały nawet sejsmografy na Alasce, posyła Kursk na dno arktycznych wód. Według docierających informacji katastrofę przeżywa...
Gatunek:

Planeta Singli 3

Tuesday, 17-09-2019, 14:43
Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka. Jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem. Na uroczystości nie zbraknie również Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę. Prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na...

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:17
Siódma część książki o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich.Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski...

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:16
Nowości książkowe dla fanów Świnki Peppy i Psiego Patrolu

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:12
Książki dla dzieci z okienkami

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:10
Bajki 3D dla dzieci

Pages