Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

 

Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:17
Siódma część książki o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich.Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski...

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:16
Nowości książkowe dla fanów Świnki Peppy i Psiego Patrolu

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:12
Książki dla dzieci z okienkami

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:10
Bajki 3D dla dzieci

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:07
Książki popularnonaukowe 3D

Nowości książkowe

Monday, 16-09-2019, 16:37
Sensoryczne książeczki dla najmłodszych czytelników.

Nowości książkowe

Monday, 16-09-2019, 16:32
Kreatywne książki dla dzieci autorstwa H. Tulleta.

Nowości książkowe

Tuesday, 20-08-2019, 10:44
Poradniki, przewodniki :-)

Nowości książkowe

Tuesday, 20-08-2019, 10:40
Nowości książkowe dla młodzieży

Nowości książkowe

Tuesday, 20-08-2019, 10:37
Nowości książkowe dla fanów piłki nożnej  i Minecrafta

Pages