Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

 

Nowości Dziecięco - Młodzieżowy

Mapa dni

Monday, 14-10-2019, 15:47
Czwarty tom serii o osobliwych dzieciach pani Peregrine. Wprowadza czytelnika do świata osobliwców, pełnego niezwykłych postaci i przerażających potworów. Rdzeń książek stanowią niezwykłe fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. W 2016 roku powstał film Tima Burtona...

Nowości książkowe z serii Moja złota rybka zombie

Monday, 14-10-2019, 15:10
Seria napisana przez Mo O'Harę składa się z sześciu tomów.Zwariowana akcja, perypetie rodzeństwa i złotej rybki - rozbawią Was do łez...chyba że wcześniej Was zahipnotyzują. Dla wszystkich, którzy znają wątpliwe uroki posiadania starszego rodzeństwa!  

Nowości książkowe z serii Smart Books DOTYKAM I POZNAJĘ

Monday, 14-10-2019, 14:40
Seria „DOTYKAM I POZNAJĘ” to wyjątkowe, sensoryczne książeczki poznawcze, które angażując zmysł wzroku i dotyku wspomagają harmonijny rozwój małego dziecka. Krótkie, proste i ciekawe historyjki, piękna i unikalna grafika oraz zdjęcia o powierzchni przypominającej w dotyku prawdziwe, żywe zwierzęta, pozwalają maluchowi doświadczyć wyjątkowych...

Nowości książkowe

Monday, 14-10-2019, 14:37
Nowości książkowe dla najmłodszych.

Nowości książkowe z serii Czytam sobie

Monday, 14-10-2019, 14:33
Czytam sobie to bestsellerowa seria wspomagająca w nauce samodzielnego czytania dzieci w wieku 5-7 lat na 3 poziomach zaawansowania w czytaniu. Poziom 1: składam słowa (150-200 wyrazów w tekście; krótkie zdania; 23 podstawowe głoski w tekście czytanym; ćwiczenie głoskowania)Poziom 2: składam zdania (800-900 wyrazów w tekście; dłuższe zdania,...

Nowości książkowe ze świata Minecrafta

Monday, 14-10-2019, 14:29
Kolejne tomy bestsellerowej nieoficjalnej serii przygodowej ze świata Minecrafta.

Nowości książkowe z serii Basia

Monday, 14-10-2019, 14:25
Basia jest małą dziewczynką, mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Basia nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Basia znajduje się w trudnych sytuacjach i próbuje sobie z nimi poradzić. Basia odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi.

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:17
Siódma część książki o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich.Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski...

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:16
Nowości książkowe dla fanów Świnki Peppy i Psiego Patrolu

Nowości książkowe

Tuesday, 17-09-2019, 14:12
Książki dla dzieci z okienkami

Pages