Wszystkie aktualności

 

Wszystkie aktualności

Uwaga! Ogłoszenie!

Tuesday, 20-04-2021, 09:17
Ważna informacja

Konkurs!

Wednesday, 14-04-2021, 13:30
Takiego konkursu u nas jeszcze nie było! Zapraszamy do udziału i na bibliotecznego Instagrama https://www.instagram.com/_mpbp_dzierzoniow/

UWAGA!

Monday, 12-04-2021, 10:00
Filia przy ul. Sikorskiego ponownie otwarta! Szczegóły na plakacie!

Uwaga! Ogłoszenie!

Wednesday, 07-04-2021, 08:21
Zakończyliśmy konserwacje systemu komputerowego. Szczegóły aktualnego funkcjonowania Miejsko-Powiatowej Biblioteki im. K.K. Baczyńskiego w Dzierżoniowie na plakacie.

Bardzo ważna informacja!

Friday, 02-04-2021, 08:20
Ogłoszenie dla czytelników!

Życzenia

Tuesday, 30-03-2021, 09:17
Życzenia Wielkanocne

Ogłoszenie!

Monday, 29-03-2021, 10:32
Ważne ogłoszenie!

ŚWIĘTO TEATRU

Friday, 26-03-2021, 09:37
Międzynarodowy Dzień Teatru, który corocznie obchodzimy 27 marca, jest okazją do przypomnienia naszym Czytelnikom, że w Multitece mamy bogaty zbiór spektakli teatralnych, także o światowej renomie. Zapraszamy do telefonicznych zamówień.

Biblioteka zamknięta!

Saturday, 20-03-2021, 15:00
Informujemy, że z uwagi na zalecenia Ministra Zdrowia, ograniczenia transmisji wirusa COVID-19 i wzrastjącą liczbę zachorowań na terenie kraju, książki, audiobuki, filmy od 22 marca do 9 kwietnia wypożyczane będą po wcześniejszej telefocznej rezerwacji.

Wystawa "Skrzydlaty świat"

Monday, 15-03-2021, 11:34
Dział Dziecięcy Filii zaprasza do obejrzenia wystawy "Skrzydlaty świat" przygotowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Ptaków przypadajacego w dniu 1 kwietnia. Wystawa dostępna w godzinach otwarcia działu na osiedlu Różanym w Filii Biblioteki.

Pages