Romans

 

Romans

Nicolas - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Szósty tom uwielbianej przez czytelniczki serii Bezlitosna siła.

Co okaże się silniejsze: wieloletnia nienawiść czy rodząca się miłość?

Sztauwajery - Paulina Świst

Po bestsellerowych „Paprocanach” i „Chechle” intrygująca prawniczka prezentuje kolejny tom serii – „Sztauwajery”. Na czytelników czekają bezbłędne dialogi, wyraziste postaci i niespodziewane zwroty akcji!

Nie jest za późno - Agnieszka Olejnik

Taka miłość nie zdarza się dwa razy

Po raz pierwszy rozmawialiśmy w Nowy Rok. Właściwie tamtego styczniowego dnia zaczęła się nasza historia, choć oczywiście dla mnie to był ciąg dalszy. Bo widzieliśmy się już wcześniej.

Już wtedy wiedziałam.

Niewidzialna - Danielle Steel

Kiedy dosięgnie cię przeznaczenie, stawisz mu czoło czy uciekniesz?

Antonia miała nieszczęśliwe dzieciństwo – ojciec ją ignorował, a matka wpędzała w poczucie winy. Ostatecznie oboje rodzice ją odrzucili. Pozbawiona miłości i poczucia bezpieczeństwa dziewczyna nauczyła się zwracać na siebie jak najmniej uwagi. Gdy jest niewidzialna, nikt nie może jej zranić.

Dwoje do pary - Andy Jones

Jeśli pokochaliście „Jeden dzień“ i „Projekt Rosie“, w „Dwoje do pary“ zakochacie się bez pamięci!

Gdyby miało nie być jutra - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Dilerka Emocji w mrocznej i gęstej od uczuć opowieści o ludziach, którzy nie mają nic do stracenia – poza miłością życia.

Na kolanie - Izabella Frączyk

Wszystko w życiu dzieje się po coś, tylko nie od razu wiadomo po co. Zbiór felietonów autorstwa Izabelli Frączyk to efekt wnikliwej obserwacji wszystkiego, co nas otacza, oraz umiejętności postrzegania rzeczywistości z przymrużeniem oka. Życie nie szczędzi autorce przygód i nawet w trakcie wyrzucania śmieci potrafi zaserwować jej wydarzenie, jakiego świat nie widział.

Zaginiona melodia - Edyta Świętek

Zaginiona melodia, zaginiona dziewczyna. Problemy pokolenia milenialsów.

Pages