Aktualności w powiecie

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu biblioteka będzie czynna w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, piątek - 8:30-16:30, czwartek - 8:00-12:00. Zapraszamy!

Aktualności w powiecie
Kolor: 
 

Antidotum na nudę: 4 żywioły

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie serdecznie zaprasza na letnie warsztaty artystyczno-relaksacyjne z elementami biblioterapii, sensoplastyki i tańca. Nasze zajęcia ukształtują wyobraźnię i rozwiną inwencję twórczą uczestników. Dzieci nauczą się lepiej wyrażać siebie i odnajdywać wewnętrzny spokój.

Jak to zrobimy? pomogą nam: Biblioterapia, sensoplastyka, taniec,  ćwiczenia oddechowe, różne techniki plastyczne.

Zapraszamy na prezentację tekstów z dwóch tomików online..

Zapraszamy na prezentację tekstów z dwóch tomików online (Cykl Pieśni Niepokornych cz. 1 oraz cz.

3...2...1... WAKACJE czas start!

3...2...1... WAKACJE czas start!

Wiemy, że długo na to czekaliście - oficjalnie ogłaszamy start zapisów na WAKACJE w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach.

"WAKACYJNA AKADEMIA PRZYGÓD"

 

Lato z mahjongiem!

Przypominamy, że co piątek o godz. 16 odbywają się spotkania Bielawskiego Klubu Mahjonga. Wakacje to idealny moment, by rozpocząć przygodę z tą fascynującą grą,

a ekipa Haneman Hunters zawsze chętnie wita nowych członków. Więcej informacji u prowadzącego zajęcia Marka Wakuluka pod numerem telefonu 509 687 357.

Warsztaty relaksacyjno-artystyczne „Antidotum na nudę: 4 żywioły”

Chcesz, aby Twoje dziecko spędzało wakacje w sposób twórczy? Pragniesz, aby rozwijało swoją wyobraźnię i zyskało umiejętności radzenia sobie ze stresem?

WAKACYJNA DAWKA WIEDZY – EDYCJA 2: ODLOTOWE WARSZTATY PROFILAKTYCZNO-NAUKOWE

Czy pragniesz, aby Twoje dziecko spędzało wakacje w sposób twórczy i pełen odkryć? Chcesz, aby stale rozwijało swoje umiejętności i lepiej rozumiało otaczający je świat?

Pages