Dla dzieci

 Szanowni CZYTELNICY, zmiana numeru telefonu w Dziale Dziecięcym FILII-Dział Gromadzenia tel. 502 138 681

 

Dla dzieci
Kolor: 
 

Bezpieczny przedszkolak

Co robić, by uniknąć guzów na głowie i o wiele groźniejszych kontuzji w czasie zimowego wypoczynku dowiedziały  sie dzieci z Przedszkole nr 1 w Dzierzoniowie, które dzisiaj odwiedziły nasza bibliotekę.

Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych

Ferie zimowe już za pasem, w związku z tym przybyli  do biblioteki uczniowe ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Dzierżoniowie mogli sobie przypomnieć zasady bezpiecznego zachowania w czasie zimowego wypoczynku.

Pingwiny z lodowej krainy

24 stycznia dzieci w Kolorowym Świecie Bajek poznały ciekawostki o pingwinach,  uroczych i mądrych stworzeniach i ich życiu. Pomocą służyły książki i czasopismo dla dzieci „Świerszczyk”, z którego wysłuchały opowiadania „Lody, lody” i wiersza „Kto to?”. Podczas zajęć zabaw było sporo! Układanie puzzli, wykonanie masek i pingwina z rolek, człapanie po krze, poruszanie się tip-topami i wiele innych.

Zimowa Biblioteka Malucha

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 6 lat wraz z rodzicami na kolejne  spotkanie w Bibliotece Malucha.
Zajęcia płatne: 10 zł

100 lat Puchatku!

Cały tydzień w Dziale Dziecięco-Młodzieżowy przebiega nam w puchatkowym klimacie, a to wszystko za sprawą urodzin Kubusia Puchatka, ulubieńca wszystkich dzieci. Zarówno przedszkolacy, jak i uczniowie, którzy odwiedzili
w tych dniach bibliotekę mogli poczuć klimat Stumilowego Lasu słuchając przygód słodkiego misia o maleńkim rozumku.

Pages