STREFA KOBIET

 

STREFA KOBIET
Kolor: 
 

RÓŻANE WARSZTATY

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Strefy Kobiet.

Warsztaty robienia biżuterii

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Strefy Kobiet. Naszym gościem będzie Agata Dziedzic-Nowak, która pokaże nam krok po kroku jak zrobić efektowną biżuterię.

Uwaga!!! Zajęcia na zapisy.

Świąteczne warsztaty mydlarskie

Grupa Twórcza działająca przy Bibliotece w Ostroszowicach 13 grudnia 2019 r. przeprowadziła w ramach Strefy Kobiet "Świąteczne warsztaty mydlarskie". Uczestnicy warsztatów mieli okazję wykonać własne, ekologiczne mydełka z dodatkiem anyżu, kawy i goździków oraz aromatycznych olejków naturalnych. Poznali technikę robienia mydełek, dowiedzili się jak przygotować bazę mydlaną i jaki sprzęt jest potrzebny w domu, aby takie mydełka samodzielnie wykonać.

Trening zaczyna się w kuchni

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu 6 września na Strefie Kobiet gościliśmy Roberta Cichowicza - specjalistę ds. żywienia. Tematem spotkania było oczywiście zdrowe odżywianie. Nasz gość pokazał nam jak szybko przygotować  5 pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia. Opowiedział nam jak łączyć produkty, czego unikać i jak ważne jest systematyczne odżywianie.

GRUDNIOWY BAZAREK

8 grudnia zapraszamy wszystkie miłośniczki książek i ubrań na 14. bezgotówkową wymianę. Startujemy oczywiście o godz. 16:00 w naszej Filii przy ulicy Sikorskiego 2.

Powakacyjna wymiana książek i ubrań

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie  na pierwszą powakacyjną wymianę.

BAZAREK

Wszystkich, którzy chcą zrobić w swoich szafach oraz biblioteczkach przedświąteczne porządki zapraszamy na ostatnią w tym roku bezgotówkową wymianę książek i ubrań.

6. WYMINA KSIĄŻEK I UBRAŃ

6. WYMIANA JUŻ ZA NAMI

W piątek 2 października już po raz szósty spotkały się miłośniczki ubrań i książek w celu darmowej wymiany. Każda z licznie przybyłych Pań odświeżyła zawartość swojej szafy oraz biblioteczki i znalazła coś dla siebie. Poniżej krótki artykuł z Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Bezgotówkowa wymiana książek i ubrań - V edycja

Coraz bardziej popularne w Polsce wymiany ubrań zawitały także do naszej biblioteki. W piątek 26 czerwca odbyła się już piąta edycja bezgotówkowej wymiany ubrań i książek.

V SZAFA JUŻ ZA NAMI

Krótki artykuł z Tygodnika Dzierżoniowskiego na temat naszej piątkowej imprezy.