Profesor astrokot odkrywa kosmos Autor: Dominic Walliman

 Szanowni CZYTELNICY, zmiana numeru telefonu w Dziale Dziecięcym FILII-Dział Gromadzenia tel. 502 138 681

 

Profesor astrokot odkrywa kosmos Autor: Dominic Walliman
Tuesday, 03-08-2021, 15:08
Profesor astrokot odkrywa kosmos Autor: Dominic Walliman

Twoje dziecko interesuje się zachwycającym kosmosem? A może jego marzeniem jest podróż na Księżyc i odkrycie nieznanych wcześniej tajemnic? Podaruj mu książkę "Profesor Astrokot odkrywa kosmos", która odpowie na wszystkie jego pytania!

Poznajcie Astrokota - ten wyjątkowo puchaty profesor od dawna interesuje się strukturą kosmosu i budową Słońca... Choć wiedza z innych dziedzin również jest mu nieobca, w tej książce opowie Twojemu dziecku o wszystkim, co dotyczy Wszechświata. Poza pytaniami na temat kosmitów czy życia na Marsie profesor Astrokot omawia wiele nietuzinkowych zagadnień.

Dowiemy się m.in.: czy na innych planetach można wykopać diamenty, oraz poznamy zupełnie nową interpretację baśni o Złotowłosej, znanej z wizyty w niedźwiedziej chatce. Sekrety Słońca, Księżyca czy poszczególnych planet zostały przedstawione w przystępny i atrakcyjny sposób. Wiedza tu podana może być świetną pierwszą lekcją fizyki, która przyczyni się do chęci dalszego zdobywania informacji o pełnym cudów kosmosie.

To kompendium wiedzy nadaje się doskonale do czytania wraz z dzieckiem. Zabawne ilustracje sprawiają, że każda strona jest niecodzienną, kosmiczną przygodą. Zaproś do swojego domu puchatego odkrywcę i przekonaj swoją pociechę, że nauka fizyki i astronomii może być doskonałą zabawą!

Dominic Walliman jest autorem książek edukacyjnych, które spodobają się całej rodzinie. Popularność przyniosła mu seria o wyjątkowym kocie, zachęcająca do kreatywności i poszerzania swojej wiedzy. W przygotowaniu dalsze przygody miłującego naukę kota, m.in. "Atomowa przygoda profesora Astrokota".