Kukły - Maciej Siembieda

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że Dział Dziecięcy Filii posiada nowy numer telefonu: 507 770 859

Kukły - Maciej Siembieda
Tuesday, 05-07-2022, 12:38

Tajemnice, elementy okultystyczne, śledztwo najeżone niebezpieczeństwami - to tylko niektóre elementy doskonałej powieści kryminalnej "Kukły". Jest tego jeszcze więcej! Wystarczy, że sięgniesz po książkę, a ujawni ona Tobie przerażającą i emocjonującą historię!

Jakub Kania przyjmuje zlecenie od niemieckiej dziennikarki. Jego zadaniem jest rozwiązanie zagadki związanej z pożarem, który miał miejsce krótko przed wybuchem wojny. Ogień doszczętnie strawił jedną z najwspanialszych rezydencji magnackich na Śląsku. Pozostały tylko zgliszcza. Sprawa ma związek z szokującym i makabrycznym odkryciem, jakiego dokonano w tamtejszym kościele. Trop prowadzi do Freudeskreis - istniejącej do dziś, elitarnej organizacji. Zrzeszeni są w niej jedynie zaufani ludzie Heinricha Himmlera. Kania podczas śledztwa odkryje przerażające tajemnice, tym samym wystawiając się na czyhające na niego zagrożenia.

Podążając za tropem, dotrze do sekretów ukrytych przed oczami zwykłych ludzi. Niemieccy okultyści, specjalna jednostka dokumentująca sekrety czarownic, poszukiwacze aryjskiej rasy - to i o wiele więcej czeka na Kanię i wszystkie osoby, które odważyły się sięgnąć po tę powieść. Stawka w tej grze jest bardzo wysoka. Żeby ją wygrać, trzeba podjąć wielkie ryzyko i pójść tam, gdzie wszyscy inni nawet w najgorszych snach nie zdołali zawędrować.

https://www.taniaksiazka.pl/kukly-maciej-siembieda-p-1512940.html

Gatunek: