Córka Wilde’ów - Eloisa James

Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie informujemy, że Dział Dziecięcy Filii posiada nowy numer telefonu: 507 770 859

Córka Wilde’ów - Eloisa James
Thursday, 14-12-2023, 12:09

Nowy bestseller „New York Timesa” z serii "Wilde’owie" Eloisy James, a w nim perypetie kolejnej córki księcia Lindow, która ucieka z domu i dołącza do trupy teatralnej, oraz pewnego księcia, który próbuje uratować jej reputację.

"Książki Eloisy James to sam wdzięk i czar. Czytając je, będziesz uśmiechać się, wzdychać... aż się zakochasz". - Julia Quinn, autorka "Bridgertonów"

Ten książę potrzebuje księżnej o nieskazitelnych manierach, a nie najdzikszej z szalonych Wilde'ów! Lady Joan, która już zyskała niechlubną sławę dzięki złotym włosom świadczącym o niewierności jej matki, nieustannie wywołuje skandale, ale jej ostatnia eskapada może ją ostatecznie zrujnować: postanowiła wystąpić w teatrze, parodiując przy okazji pewnego księcia – i naturalnie, odegrać tę rolę w męskim stroju. Celem jej parodii jest idealny model arystokratycznego mężczyzny: przyszły książę Eversley, Thaddeus Erskine Shaw, wicehrabia Greywick, człowiek, który wzdraga się na samą myśl o poślubieniu kogoś takiego jak ona.

Joan wcale nie życzy sobie takiego wątpliwego zaszczytu, ale jednak...

Przez lata Thaddeus unikał tej jedynej Wilde'ówny, który burzyła jego spokój ducha, ale teraz ogarnia go przerażenie, gdy pojmuje, na jakie ryzyko naraża się ta nieznośna Joan. Patrząc w jej wyzywające oczy, przyrzeka sobie solennie, że zapewni jej bezpieczeństwo.

Dobijają targu: po jednym przedstawieniu dama musi wrócić do zamku swego ojca i poślubić jednego z trzech arystokratów, których Thaddeus uzna za odpowiednich kandydatów na męża.

On sam, oczywiście, nie wchodzi w grę...

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5041324/corka-wilde-ow

 
Gatunek: