Denat wieczorową porą - Aneta Jadowska

 

Denat wieczorową porą - Aneta Jadowska
Friday, 23-07-2021, 16:39

Stary dom w Usteckim lesie, pośrodku śnieżycy stulecia, staje się sceną solidnej intrygi, awantury i konfrontacji. A raptem Marii przejdzie przez myśl, że gorzej być nie może, pojawia się trup… i to nie jeden!

Kiedy zagrożenie zawisło nad ukochanymi Marii, ta musi wreszcie powiedzieć prawdę. Nie wiadomo tylko którą? Tajemnice i wszelkie brudy, które przez lata skrywali goście Uroczyska, powoli wypływają na wierzch. Niespodziewanie, pewna noc zmieni w ich życiu wszystko.

Maria Garstka, która otrzymała z niewiadomego źródła zaproszenie na „Bal Tajemnic” nie jest z tego powodu zachwycona. Zupełnie inne podejście ma jej bliska koleżanka – Aniela Grzebałko.

Aneta Jadowska powraca w wielkim stylu. Kolejna z jej serii książek obyczajowo-kryminalnych gwarantuje, że nie będziecie się nudzić! Autorka między innymi Ropuszek rozpali Wasze umysły do czerwoności. Nie możecie tego przegapić!

Opinie o książce "Denat wieczorową porą":
Trzy kobiety: babcia, jej przyjaciółka i wnuczka. Zaśnieżona Ustka i pensjonat, w którym pojawia się tajemnicza kobieta. Anonimy, mroczne tajemnice z przeszłości i zaproszenie na... bal tajemnic. Aneta Jadowska tka misterną intrygę, mistrzowsko stopniując napięcie i bawiąc się z czytelnikiem w kotka i myszkę. Polecam wszystkim fanom lekkich kryminałów!
Alek Rogoziński

Źródło: Lubimy czytać

Gatunek: